Pneumatiky, hliníkové disky, plechové disky | pneuprofi.skZachráň motor, zachrániš peňaženku

1.png

Objavte cenovo dostupné riešenie, vďaka ktorému bude Váš motor ako nový a vy sa tak vyhnete plateniu stoviek až tisícok eur za jeho opravu

Ak vlastníte automobil, ktorý má najazdených viac ako 150 000 kilometrov, mali by ste spozornieť. Ste totiž v cieľovej skupine „ohrozených „ motorov a je takmer isté, že Vás v blízkej dobe čakajú rozsiahle investície spojené s opravou niektorých častí motora či dokonca jeho kompletnej výmeny.

Prečo je to tak?

V súčasnej dobe je veľký tlak na emisné normy. Vďaka tomu sa vyrábajú motory, ktoré aby splnili tieto normy, používajú technológie, ktoré časom dokážu motor zničiť natoľko, že Vám nezostane iná možnosť ako jeho generálna oprava alebo ho kompletne vymeniť.

Čo spraviť aby Vás oprava Vášho auta finančne nezruinovala?

V našom autoservise k nám denne prichádzajú vodiči s problémami motora. Aj keď jednotlivé problémy sa môžu líšiť, príčiny bývajú takmer vždy rovnaké. Je to zanedbaná starostlivosť o motor a vyšší počet najazdených kilometrov.

Cena za opravu poškodeného motora sa pohybuje od 500 eur, no vo väčšinou tieto sumy bývajú až 4-ciferné.

Ako predísť drahej oprave, predĺžiť život Vášho motora a ešte aj znížiť jeho spotrebu?

Na zabezpečenie správneho chodu motora je potrebné pravidelne odstraňovať karbónové nánosy. V súčasnej dobe sú známe dva rozdielne spôsoby na ich odstraňovanie. Prvý je finančne náročný a komplikovaný a pozostáva z demontáže všetkých motorových dielov, ich vyčistenia a následnej spätnej montáže.

Druhý spôsob je dekarbonizácia, t.j. zbavenie nánosov vodíkom cez sací trakt všetkých typov motorov. Je to proces, ktorý sa aktívne využíva v mnohých krajinách ako napr. Francúzsko, Anglicko, USA, Mexiko, Švajčiarsko… na motoroch rôznych dopravných prostriedkov.

Prečo je dekarbonizácia taká prospešná?

· Odstraňuje nánosy karbónu vo všetkých typoch motorov

· Obnovuje výkon motora a znižuje jeho spotrebu

· Zabraňuje poškodeniu finančne nákladných súčiastok ako napr. DPF, EGR, sviečky, ventily, turbo, vstrekovače a pod.

· Prečisťuje palivový systém

· Zlepšuje akceleráciu a zvuk motora

· Znižuje dymivosť automobilu

· Výrazne predlžuje životnosť motora a mobilitu

· Uľahčuje absolvovanie zákonom povinnej emisnej prehliadky

· Časovo a cenovo nenáročné riešenie, ktoré Vám ušetri tisícky EUR

· Vhodné pre dieselové ale aj benzínové motory

· Ekologickejšia jazda

pred a po.png

Dekarbonizácia ako prevencia

Preventívne čistenie motora a palivovej sústavy vodíkom umožňuje obnovenie funkčnosti jeho pôvodných komponentov a oddialenie ich výmeny. V konečnom dôsledku, dekarbonizácia Vám ušetrí značnú sumu finančných prostriedkov potrebných na výmenu takých náhradných dielov ako turbodúchadlo, katalyzátor, DPF alebo EGR ventil.

Zanášanie súčiastok nevyhnutne vzniká v dôsledku neoptimálneho spaľovania motora a ako je všeobecne známe, predstavuje výraznú hrozbu vo funkčnosti Vášho automobilu.

Neplaťte zbytočne veľa za nákladné opravy

V našich certifikovaných pracoviskách Vám vykonáme kompletnú dekarbonizáciu Vášho motora za menej ako 2 hodiny a bude Vás to stáť iba 59 eur.

Či už ako prevencia alebo v „hodine dvanástej“, vyskúšajte uprednostniť dekarbonizáciu pred platením tisícok eur za opravu alebo výmenu poškodeného motora. Ešte stále nie je neskoro.

Dekarbonizáciu Vášho motora vykonáme CE certifikovaným prístrojom pod dohľadom kvalifikovaných odborníkov profesionálne vyškolených na tento úkon. Výsledkom čoho je, zaručená maximálna profesionalita a kvalita prevedenia tohto úkonu.

rec2.JPG

rec1.JPG

Objednajte sa na dekarbonizáciu ešte dnes a zachráňte Váš motor

Pravdepodobnosť, že Vás postihne akýkoľvek typ poruchy motora je veľmi vysoká. Čím dlhšie budete váhať nad dekarbonizáciou tým riziko stúpa. Predíďte katastrofe a objednajte sa na dekarbonizáciu ešte dnes.

Prevádzka Profityres s.r.o. - Trenčín

Objednanie telefonicky - 0905 930 911

Objednanie online - https://profityres.premio-pneuservis.sk/branch (Typ služby zvoľte EMISIE)

_______________________________________________________________________________

Prevádzka Autoservis JaKub - Nové Mesto nad Váhom

Objednanie telefonicky - 0905 213 624